„Pavojus!“ Superžvaigždė Mattas Amodio galiausiai pralaimi 38-ąją serijos dieną

Kokį Filmą Pamatyti?

Po penkių šeimininkų, dviejų sezonų ir keturių mėnesių, Pavojus! superžvaigždė Mattas Amodio pasiekė savo paskutinį žaidimą. Šio vakaro viktorinos epizode „Amodio Rodeo“ baigėsi tuo, kad varžovas savo 38 dienų seriją užbaigė konkurento Jonathano Fisherio, aktoriaus iš Floridos rankose. Savo laiku Pavojus! , Amodio laimėjo milžinišką 1 518 601 USD.

shang chi ir dešimties žiedų legendos spoileriai

Visi tokie protingi ir tokie kompetentingi, kad taip gali nutikti bet kuriame žaidime, sakė Amodio. Ir šį kartą pavyko.

Pralaimėjimas įvyko po to, kai Fisheris per „Double Jeopardy“ raundą pelnė abu kasdienius dvejetus, suteikdamas jam svarbią atkarpą prieš Amodio ir varžovę Jessicą Stephens. Nors Stephensas ir Fisheris šoktelėjo pirmyn ir atgal, galiausiai Fisheris iškovojo pergalę, teisingai atsakęs į „Final Jeopardy“ užuominą. Kategorija buvo Pasaulio šalys su užuomina: nacistinė Vokietija aneksavo šią tautą ir padalijo į Alpių ir Dunojaus regionus; sąjungininkai vėliau padalijo į 4 sektorius. Fisheris ir Stephensas atsakė teisingai: kas yra Austrija?

Pralaimėjimo metu Amodio nebuvo net arti laimėjimo: Fisheris laimėjo žaidimą su 29 200 USD, Stephensas iš karto su 28 799 USD. Amodio užėmė trečią vietą su niūriu 5600 USD, palyginti su šiandieniniais konkurentais. Ar galėtume pamatyti naują čempioną Fisheryje?

Nors Amodio serija baigėsi, jis vis dar turi apie ką parašyti. Visų laikų iš eilės laimėjimų sąraše jis užėmė antrąją vietą, atsilikdamas tik nuo Keno Jenningso (kuris užima aukščiausią vietą su beveik nepralenkiama 74 pergalėmis). Dėl jo grynųjų laimėjimų jis yra trečioje vietoje visų laikų ne turnyrų grynųjų laimėjimų sąraše, atsiliekant nuo Jameso Holzhauerio (2 462 216 USD) ir Jenningso (2 520 700 USD).

Visada norėjau būti a Pavojus! čempionu, ir man tai pavyko, – sakė Amodio. Žinau, kad žaisdamas kiekvieną barų smulkmenos žaidimą, aš įeisiu su šiek tiek bauginimo faktoriaus. Be to, man tiesiog patinka ženklelis, kurį jis reprezentuoja. Kaip žmogui, kuris teikia pirmenybę žinioms ir dalykų išmanymui, tikrai gerai, kad mane visur seki.

Tai dar ne „Amodio Rodeo“, kaip mes tai žinome, pabaiga! Jei palaikėte konkurentą, jis grįš į kitą čempionų turnyrą. Šiuo metu konkurso dalyvis Jonathanas Fisheris užims nuolatinio nugalėtojo vietą.

Pavojus! rodomas savaitgaliais per ABC 7/6 val.