Zaila Avant-garde tapo pirmuoju afroamerikiečių nacionaliniu rašybos bičių čempionu

Kokį Filmą Pamatyti?

Zaila Avant-garde, 14-metė iš Lousiana, atsiėmė pagrindinį prizą ir laimėjo praėjusios nakties Scripps National Spelling Bee finalą. Avangardistė pateko į istoriją ne tik kaip pirmoji laimėtoja iš savo valstijos, bet ir kaip pirmoji juodaodė Amerikos studentė, atsiėmusi pagrindinį prizą garsiojoje rašybos bitėje „Deadline“. pranešimus .

Interviu praėjus vos kelioms valandoms po jos laimėjimo, pasakojo Avangardas Labas rytas Amerika , Tapti nugalėtoju buvo labai gera vien dėl to, kad dirbau prie to maždaug dvejus metus, o tada pagaliau pasiekti geriausią įmanomą rezultatą buvo tikrai gerai.

Prieš avangardą vienintelis juodaodis Scripps Spelling Bee nugalėtojas buvo Jody-Anne Maxwell, kuri 1998 m. laimėjo atstovaudama Jamaikai. Avangardas pridūrė, kad tikiuosi, kad po kelerių metų pamatysiu daug daugiau Afroamerikiečių patelėms ir patinams taip pat gerai sekasi Scripps Spelling Bee, nes liūdna, kad tokių žmonių labai trūksta.

Pirmasis čempionas iš Luizianos, #Speller133 Zaila Vanguard laimėjo Scripps taurę! #SpellingBee #TheBeeIsBack pic.twitter.com/YqjYKt7R2q

– „Scripps National Spelling Bee“ (@ScrippsBee) 2021 m. liepos 9 d

Avangardistas užfiksavo savo laimėjimą 18-ajame ture, kai ji teisingai parašė žodį Murraya, kuris apibrėžiamas kaip atogrąžų Azijos ir Australijos medžių gentis su plunksniškais lapais ir gėlėmis su įsisenėjusiais žiedlapiais. Teisingu atsakymu ji įveikė 10 kitų finalininkių ir atsiėmė pagrindinį 50 000 USD prizą, atminimo medalį ir Scripps taurę. Ji taip pat uždirbo 2500 USD ir „Merriam-Webster“ žinyno biblioteką bei 400 USD vertės žinynų, kuriuos suteikė Encyclopædia Britannica.

Zaila demonstravo neįtikėtiną anglų kalbos meistriškumą su ryžtu ir atkaklumu. Visų mūsų konkurentų meistriškumas, jų sunkus darbas ir atsidavimas mokytis bei jų skirtingos istorijos užkariauja širdis ir mintis visame pasaulyje, sakė Adamas Symsonas, The E.W. Scripps Company prezidentas ir generalinis direktorius. Labai didžiuojamės tuo, kaip „Scripps National Spelling Bee“, kaip ir daugelis jo rašiusiųjų, per praėjusius metus sudėtingomis aplinkybėmis prisitaikė, kad saugiai sugrąžintų Amerikoje mėgstamiausias ir ilgiausiai trunkančias edukacines varžybas.